Nataša Kankaraš: Elektronska nastava 11.05.

Izvor: Nataša Kankaraš, nastavnik stranog jezika
Zadatak za rad: Studenti druge godine (napredna grupa, Engleski jezik 4), kao i studenti treće godine (napredna grupa, Engleski jezik 6) treba da napišu “analytical essay” na sledeće teme:
– za studente druge godina tema je: “Does the new coronavirus divide or unite people all over the world?”;
– za studente treće godine tema je: “The role of social media in spreading awareness of COVID-19 as well as false news”.
Esej treba da sadži sve formalne komponente ovog žanra, ali i analizu, kao i prezentovanje sopstvenih vrednosnih sudova i stavova vezanih za temu.  Takođe, potrebno je da sadrži najmanje 400 reči i da bude poslat do 18. maja na email adresu: natasa.kankaras@fdb.edu.rs
Studenti kojima je potrebno dodatno objašnjenje mogu mi se obratiti putem emaila, uz napomenu da to moraju uraditi blagovremeno, jer su u obavezi da do naznačenog roka pošalju svoje radove. Takođe, molim studente da rade samostalno i napišu originalne radove, jer preuzimanje i kopiranje delova tekstova sa postojećih stranih sajtova automatski podrazumeva negativnu ocenu.
Nataša Kankaraš