Sara Stojanović: Elektronska nastava (vežbe) 29.04.

Izvor: Sara Stojanović, saradnik u nastavi

Poštovani studenti,

Ono što sam Vam izdvojila za danas jeste još jedan TedTalk o tome kako struktuirati i izvesti dobar govor, što je jako bitno za ovaj predmet, ali i vaš zadatak.

PROJEKAT RUSIJA 1

Što se knjiga tiče, sada bi već trebalo da se skoncentrišete na Projekat Rusija 1, nadam se da ste svi uspeli da do sad nabavite knjige. Ono što je ključno je da pored prvog poglavlja – Ideja (koje ste imali za prošlu nedelju), svoju pažnju usmerite na drugo poglavlje – Osmišljavanje. Ono što bih izvojila iz drugog poglavlja je – Princip piramide.

Vaš zadatak će biti da analizirate ova dva poglavlja.

Za one koji su već analizirali prvo poglavlje – Ideja, ostaje samo drugo poglavlje – Osmišljavanje.

Takođe, obavestila bih vas da za dve nedelje na red dolazi Projekat Rusija 2 i time ćemo zaokružiti ciklus.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno me kontaktirajte.

S poštovanjem,

Sara Stojanović