Student info

Organizovan naučni skup “Međunarodne organizacije i njihov odnos prema Republici Srbiji”

Akademija za diplomatiju i bezbednost organizovala je 14. marta 2012. godine naučni skup “Međunarodne organizacije i njihov odnos prema Republici Srbiji”.

Izlaganja na naučnom skupu podneli su: prof. dr Duško Dimitrijević, dr Miša Đurković, Vladislav Jovanović, prof. dr Branko Nadoveza, doc. dr Uroš Ćemalović, mr Nikola Vučeljić, doc. dr Tomislav Brzaković, mr. Jelena Petrović, MA Vladimir Trapara, Nemanja Kljajić, politikolog, prof. Mila Alečković, prof. dr Darko Tanasković i MA Marko Gagić.

U podnetim referatima, razmatran je odnos UN, EU, OEBS, NATO, neformalnih centara moći i međunarodnih verskih organizacija prema Republici Srbiji.

Centar za strateške studije