Student info

Studenski parlament: Ekskurzija, pomoć deci “Svratišta”, akcija dobrovoljnog davanja krvi

Obaveštavaju se studenti Akademije za diplomatiju i bezbednost, da su na sednici Studentskog parlamenta, održanoj 4.3.2012. donete sledeće odluke:

1. EKSKURZIJA

Apsolventska ekskurzija će se realizovati u periodu od 30.4.2012. – 8.5.2012.

2. POMOĆ DECI IZ „SVRATIŠTA“

U toku sledeće nedelje na Akademiji za diplomatiju i bezbednost organizovaće se Humanitarna akcija pomoći deci iz „Svratišta“. Mole se SVI STUDENTI da uzmu učešće u ovoj plemenitoj akciji tako što će u periodu od 12.3.2012. – 16.3.2012. , u prostorije fakulteta doneti sve ono što im više nije potrebno (odeća, obuća, igračke), a mi ćemo prikupljena sredstva proslediti „Svratištu“.

Pozivamo vas da budete humani!

Unapred HVALA!

3. AKCIJA DOBROVOLJNOG DAVANJA KRVI

U toku je prijavljivanje za učešće u humanitarnoj akciji dobrovoljnog davanja krvi, koje će trajati do petka 16.3.2012. Apelujemo na sve ljude dobre volje da daju svoj skromni doprinos ovoj akciji, tako što će upisati svoje ime na spisak eventualnih davaoca, koji se nalazi u biblioteci Akademije.

Budimo humani!

Studentski parlament