Student info

Religija i politika: Termin kolokvijuma

Обавештавају се студенти прве године основних академских студија да ће се први колоквијум из предмета Религија и политика одржати 26.03.2024. године са почетком у 13:30, у Амфитеатру.

Колоквијум ће обухватити првих 29 испитних питања (1-29) и градиво обрађено на вежбама. Колоквијум није обавезан и није услов за излазак на испит, али је, у складу са болоњским системом студија, ослобађајућег карактера, што значи да ће студенти који успешно положе први колоквијум бити ослобођени тог дела градива на испиту.

Колоквијум се припрема из скрипте и материјала са часова вежби.

Колоквијум ће се полагати у два термина. У првом термину, од 13:30, полажу студенти са бројем индекса 001/23 до 065/23, а у другом термину од 14:30 студенти са бројем индекса од 066/23. Замена термина није могућа.

Предметни наставник