Raspored ispita

Doc. dr Žarko Braković: Umanjenje ispitnih obaveza

Izvor: Doc. dr Žarko Braković

Poštovane koleginice i kolege studenti,

Pre svega, želim da Vam se zahvalim na posvećenosti u izvršavanju nastavih obaveza i u ovim okolnostima.

U skladu sa preporukama Ministarstva prosvete, u aprilskom i junskom ispitnom roku, obim gradiva iz predmeta Krizni menadžment biće umanjen za 20%,  tako što će biti redukovan broj ispitnih pitanja.

U prilogu Vam dostavljam i Pregled redukovanih ispitnih pitanja.

Vanredne okolnosti, kao što ste mogli da primetite, imale su uticaja i na promenu koncepcije i sadržaja nastave ali i Vaših predispitnih obaveza.  Imajući u vidu da smo ih već obavili u drugoj formi provere znanja, kolokvijum neće biti uslov za polaganje ispita, pa njegovo polaganje neće biti posebno organizovano. Individualni rezultati do sada ostvarenih aktivnosti su Vam poznati, jer su saopštavani u neposrednoj komunikaciji koju smo imali u vezi sa time. Oni će, srazmerno broju poena, biti vrednovani na samom ispitu.

Očekujem, da studenti koji još nisu okončali preuzete obaveze to učine do 31.05.2020.

Svi studenti imaće pravo prijavljivanja i polaganja ispita. Polazeći od neophodnosti preduzimanja mera opreza i smanjenja zadržavanja u zatvorenom prostoru, način samog polaganja ispita (pismeno ili usmeno), opredeliće broj prijavljenih studenata za svaki ispitni rok ponaosob.

Svima Vama želim uspešan ispitni rok.

S poštovanjem,

Doc. dr Žarko Braković