Sara Stojanović: Elektronska nastava 22.04. (vežbe)

Izvor: Sara Stojanović, saradnik u nastavi

Poštovani studenti,

Nadam se da ste lepo proveli praznik i odmorili se.

Pre svega, želela bih da Vas obavestim da je kolega Antonić odradio svoju govornu vežbu, i da je ostvario maksimalan broj poena (10).

Podsećam Vas da je rok za slanje govora kraj aprila, kako bih sve mogla da pregledam, a odbrana putem Skype-a se može zakazivati do sredine maja.

Takođe, podsećam Vas da se redovna predavanja održavaju svake srede u 16h putem video poziva, a nakon predavanja sam Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja vezana za knjige ili ispit.

PITANJA ZA ANALIZU

Ono što će biti Vaš zadatak ove nedelje su pitanja vezana za knjige “Ispovest ekonomskog ubice” i “Projekat Rusija 1

1. Koji su to mehanizmi koje ekonomski ubica upotrebljava u ostvrenju svojih ciljeva i kojim redosledom?
2. Objasnite poglavlje Ideja iz Projekta Rusije 1 (za one koji su pročitali)

Ono što bih Vam preporučila je da pogledate ovaj video, smatram da je interesantan i veoma koristan za materiju koju obrađujemo:

Top 10 Most Powerful Orators in History

[youtube id=”SzOWyMqw-m4″ width=”600″ height=”350″ autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno me kontaktirajte.

S poštovanjem,

Sara Stojanović,