Prof. dr Mihajlo Manić: Elektronska nastava 20.03.

Izvor: Prof. dr Mihajlo Manić

Obaveštavaju se studenti II i III godine osnovnih akademskih studija da će elektronska nastava iz predmeta:

1. Metodologija političkih nauka
2. Religija i politika
3. Psihologija pokreta

biti organizovana svakog radnog dana, u terminima koji predmetni nastavnik dogovori sa studentima.

Nastava će biti organizovana po grupama sa malim brojem studenata (dva ili tri studenta), kako bi nastava imala veći efekat, što bolje se savladalo i naučilo gradivo i kako bi se studentima omogućila kvalitetna priprema za predstojeće ispite.

Trajanje časa vremenski nije ograničeno i zavisiće od interesovanja studenata, što podrazumeva da ne može biti kraće od 45 min, predviđeno rasporedom časova a može trajati i duže ukoliko studenti izraze želju.

Nastava počinje u ponedeljak 23.03. Studenti koji su se već prijavili za ovaj vid nastave treba da pošalju mejl sa sledećim podacima:

– Ime i prezime;
– Skype ID.

a u naslovu mejla upisati nastavni/e predmet/e.

Podatke slati na mejl: mihajlo.manic@fdb.edu.rs

SVA ELEKTRONSKA NASTAVA NA JEDNOM MESTU