Prof. dr Slobodan Simović: Elektronska nastava

Izvor: Kristina Soković, Slobodan Simović

Dragi moji studenti,

Prvo vam želim da vi i vaše porodice budete zdravi. Čuvajući zdravlje znači da ste disciplinovani i da možete, u ovo “ludo” vreme, da odgovorite i svojim studentskim, radnim obavezama, ako vam je to u vašim životnim planovima.

Na predmetu MEĐUNARODNA BEZBEDNOST imamo urađenu skriptu i ona je dovoljna za pripremu ispita iz ovog predmeta. Sadržaj skripte su ispitna pitanja. (Skripta je dostupna u elektronskom obliku i potražujete je preko fakultetske biblioteke).

U cilju našeg angažovanja, saradnika na predmetu i profesora, imaćemo obavezne konsultacije petkom u vremenu od 11.00 do 14.30 časova. Ovo ne znači da se ne možete javljati i drugim danima. Za vas smo uvek dostupni. Pored mejla možete zvati i na telefon: 032/806-176.

Od vaših pitanja zavisiće i angažovanje saradnika na predmetu. Pojašnjenja kroz prilagodive prezentacije koje ćemo dostaviti zainteresovanim studentima. Studenti koji su izrazili želju da odrade seminarske radove, iste neka odrade i dostave u elektronskom obliku.

Prof. dr Slobodan Simović
E-mail: slobodandsimovic@gmail.com