Student info

Saradnja sa Visokom školom “CEPS – Centar za poslovne studije” iz Kiseljaka

Izvor: Dekanat

Dana 07.10.2016. godine Fakultet za diplomatiju i bezbednost posetili su predstavnici Visoke Škole “CEPS – Centar za poslovne studije”, Kiseljak. Tom prilikom ispred visokoškolskih ustanova, prof. dr Nenad Đorđević (dekan Fakulteta za diplomatiju i bezbednost, Beograd) i Mirzo Selimić, MA (direktor CEPS-a), potpisali su Sporazum o saradnji koji predviđa stručne, naučne, nastavne i druge aktivnosti. Zajednički cilj potpisinika Sporazuma je podsticanje akademske saradnje, stručnog i naučno – istraživačkog rada, poboljšanje studentskog standarda kao i unapređenje kvaliteta visokoškolskog obrazovanja.