Student info

KVIZ ZNANJA: OBRAZOVANJE NA DLANU

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ca4wBvJ_gqM

Akademija za diplomatiju i bezbednost i
Fakultet za menadžment malih i srednjih preduzeća

Organizuju nagradni

Kviz znanja: OBRAZOVANJE NA DLANU

koji će se održati 20. i 27. aprila 2013. godine, sa početkom u 12 časova, najuspešniji maturanti osvajaju jednu od tri izuzetno vredne nagrade:

1. nagrada – stipendija za sve tri godine školovanja na Fakultetu za menadžment malih i srednjih preduzeća, odnosno akademiji za diplomatiju i bezbednost (po izboru maturanta)
2. nagrada – stipendija za prve dve godine školovanja na izabranoj visokoškolskoj ustanovi
3. nagrada – stipendija za prvu godina školovanja na izabranoj visokoškolskoj ustanovi

Posebna prednost učešća u nagradnom kvizu znanja je i mogućnost upisa na jednu od dve visokoškolske ustanove bez polaganja klasičnog prijemnog ispita za sve maturante, jer je upravo nagradni kviz iz domena opšte kulture.

Sve informacije možete dobiti na telefene:

Akademija za diplomatiju i bezbednost, +381 (0) 11 / 262 – 0186, sluzba@academyofdiplomacy.net

Fakultet za menadžement malih i srednjih preduzeća, +381 (0) 11 / 262 – 0354, office@fmmps.edu.rs

Ukoliko želite već sada da najavite svoje učešće u Kvizu znanja, možete preuzeti prijavu, popuniti je i poslati nam je na jednu od gore navedene dve mail adrese.

Rezultati kviza znanja “Obrazovanje na dlanu” održanog 20, 25. i 27.04.2013. godine biće objavljeni 09.05. na sajtu Fakulteta za menadžment malih i srednjih preduzeća, odnosno Akademije za diplomatiju i bezbednost.

REZULTATI