Sistem bezbednosti Srbije i Metodologija političkih nauka II (zoom)

Izvor: Prof. dr Dragan Kolev

Poštovane koleginice i kolege masteri,

Kao što vam je poznato i tokom ovog semestra nastava će se odvijati online. Stoga ćemo nastavu uz predmeta Sistem bezbednosti Srbije i Metodologija političkih nauka II organizovati putem Zoom platforme prema postojećem rasporedu nastave za letni semestar svakog ponedeljka od 11 do 12,45 (Sistem bezbednosti Srbije) i od 13 do 14,45 (Metodologija II).

Očekujem vaše aktivno uključivanje u nastavu a posebno skrećem pažnju da će za nastavu iz predmeta Metodologija političkih nauka II biti neophodno da pripremite pribor za pisanje i svesku jer će biti neophodni da zapisujete elemente izrade nacrta istraživačkog projekta.

Oni studenti koji nemaju platformu Zoom mogu da je skinu sa interneta, a na linku

https://m4t3m4t1k4.files.wordpress.com/2020/03/zum-zoom-aplikacija-korisnicko-uputstvo-za-zaposlene-u-obrazovanju.pdf mogu da nađu uputstvo za korišćenje ove aplikacije.

Molim sve kolege II godine master studija da navedenog datuma i sata pristupe online predavanju putem dole navedenog linka.

Dragan Kolev is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Dragan Kolev’s Personal Meeting Room

Passcode: politika

I nadalje ostaje naša korespodencija putem mejla, odnosno slanje vaših odgovora na zadata pitanja.

Čuvajte se i sretan rad.

Za sva pitanja stojim vam na raspolaganju putem moje mejl adrese: kolevces@yahoo.com

S poštovanjem,

Prof. dr Dragan Kolev,