Kombinovana nastava: Međunarodno javno pravo

OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE DRUGE GODINE OSNOVIH STUDIJA IZ PREDMETA

MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO OVU SEDMICU

Poštovani studenti,

Iz udžbenika Međunarodno javno pravo autora prof .dr Smilje Avramov, Akademja za diplomatiju i bezbednost, Beograd 2011, godine treba da obradite i naučite sledeću oblast pod nazivom:

Uticaj rata na međunarodne ugovore, Međunarodna zajednica, Država i proces nastanka država, Priznanje država i Imunitet stranih država, a to su ispitna pitanja 17, 18, 19, 20 i 21.

U stranici predmeta postavljene su i dve prezentacije gore navedene oblasti, a koja je izvedena iz udžbenika Međunarodno javno pravo prof. Smilje Avramov.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća tokom učenja, možete me kontaktirati na moj email ili na sledećem času naredne sedmice na fakultetu.

S poštovanjem,

Prof. dr Jelena Lopičić Jančić