Nataša Kankaraš: Elektronska nastava 10.04.

Izvor: Nataša Kankaraš, nastavnik stranog jezika

Studenti druge godine (napredna grupa, Engleski jezik 4), kao i studenti treće godine (napredna grupa, Engleski jezik 6) treba da pažljivo pogledaju i odslušaju video zapis u vezi sa aktuelnom temom na sajtu:

(David Icke: The Truth behind Coronavirus)

Zadatak za rad: Imajući u vidu sadržaj ovog video zapisa, kao i tematsku celinu pod nazivom “Conspiracy Theories” koju smo obrađivali tokom redovne nastave, napisati
argumentovan komentar na stavove koje je izneo David Icke. Komentar, koji podrazumeva analizu, kao i prezentovanje sopstvenih vrednosnih sudova, treba da sadrži najmanje 400 reči i da bude poslat do 17. aprila na email adresu:

natasa.kankaras@fdb.edu.rs

Studenti kojima je potrebno dodatno objašnjenje mogu mi se obratiti putem emaila, uz napomenu da to moraju uraditi blagovremeno, jer su u obavezi da do naznačenog roka pošalju svoje radove. Takođe, molim studente da rade samostalno i napišu originalne radove, jer preuzimanje i kopiranje delova tekstova sa postojećih stranih sajtova automatski podrazumeva negativnu ocenu.

Nataša Kankaraš