Sara Stojanović: Elektronska nastava (vežbe)

Poštovani studenti,

Usled novonastale situacije i nemogućnosti održavanja klasične nastave, od mene ćete dobijati materijale na nedeljnom nivou koje bi trebalo prelaziti, kako bi pratili nastavni program i gradivo, a ja vam stojim na raspolaganju za sva dodatna pitanja i nedoumice u vezi sa predmetima- Debata i Sistemi bezbednosti.

Što se konsultacija tiče, bićete obavešteni naknadno. Ukoliko bude doneta odluka o elektronskoj konsultaciji, ona će se najverovatnije realizovati putem Skype-a.

Za one koji nemaju, moja mail adresa je: sarastojanovic678@gmail.com

VEŽBE Debata, 8.03.2020. od 9:55h

– Iz HRESTOMATIJE pročitati od 167-186 strane, naslov Politički govor, govornik i auditorijum – politički trenutak kao povod za govor

– Nastaviti čitanje knjige Noam Čomski: “Šta to (ustvari) hoće Amerika”

+ predlog

– Početi sa čitanjem knjige Džon Perkins: “Ispovest ekonomskog ubice” i pogledati dokumentarce na tu temu, koje vam mogu poslati na mail adresu.

VEŽBE Sistemi bezbednosti, 20.03.2020 od 13h

– S obzirom na to da smo prošli čas počeli da obrađujemo Sistem bezbednosti SAD-a, iz knjige Andreja Savića: “Savremeni sistemi bezbednosti” ponovo preći deo od prošlog časa, i preći ostatak, od strane 61-98.

Ukoliko želite, kontaktirajte me da vam pošaljem prezentaciju iz ove oblasti po kojoj bi svakako radili sledeći čas.

Takođe, ako vam nešto nije jasno vezano za gradivo ili ispitna pitanja, pošaljite mi mail, i u najkraćem roku ću se potruditi da vam odgovorim.

Predmetni saradnik u nastavi

E-mail: sarastojanovic678@gmail.com