Prof. dr Dragan Ranđelović: Elektronska nastava

Izvor: Predmetni profesor

Dana 17.03.2020, na prvom predavanju, utvrđenom rasporedu trebalo je da studenti slušaju predavanje Sigurnost računarskih mreža za koji su Seminarski rad pod istim naslovom uz odgovarajuću literaturu trebali da spreme studenti: Krnjić Nikola, Nikolić Milutin, Savić Milica, Radojičić Vuk i predavanja nisu mogla da se održe zbog mera koje je vlada Srbije preduzela u suzbijanju virusa COVID19.

Pošto sam uputstvo od strane ovlašćenih lica sa Fakulteta dobio danas u 14h i 12 minuta to će ta nastava kao i nastava na temu Maliciozni programi za koju su Seminarski rad pod istim naslovom uz odgovarajuću literaturu trebali da spreme studenti: Kaurin Dejana, Sreir Stefan, Božinović Valentina, Marković Stefan, Panić Marko biti održana u vreme predviđeno rasporedom 18.03. u 11h 05min i trajati dok se ne izloži predviđena materija i daju svi odgovori na eventualna pitanja, ali elektronskim putem, kao i sva dalja predavanja predviđena po blokovima nastave svakih dve nedelje i to na sledeći način:

Svi studenti zaduženi za pripremu Seminarskog rada iz teme koja je predmet predavanja su dužni da svoje radove predaju profesoru na službeni mail najmanje 2h pre početka predavanja, a ostali studenti koji žele da prisustvuju tom predavanju dužni su da se u istom roku prijave za prisustvo i dostave broj telefona na kome će prisustvovati predavanju. Jedini tehnički uslov koji treba da imaju je da na tom telefonu imaju insataliranu Viber aplikaciju koju koriste.

Sva ostala uputstva studenti koji budu prisutni na predavanju će dobiti na početku istog.

Širu literaturu koja može biti korišćena za ova dva predavanja kao i predavanja koja će slediti je ona koja je data na uvodnom predavanju i od profesora predata Studentskoj sluzbi fakultata.

S poštovanjem, prof. dr Dragan Ranđelović

E-mail: dragan.randjelovic@fdb.edu.rs