Student info

Konačna rang lista: Diplomatija i bezbednost

DIPLOMATIJA I BEZBEDNOST

osnovne akademske studije

Konačna rang lista

Testiranje kandidata održavano 1. jula 2024. godine od 10 časova

Pravo na punu stipendiju za upis prve godine osnovnih akademskih studija na studijskom programu Diplomatija i bezbednost ostvarili su prvih 10 kandidata na konačnoj rang listi.

VAŽNA NAPOMENA: Svi kandidati koji nisu učestvovali u testiranju, a žele da se upišu u prvu godinu to mogu da urade do popune kapaciteta. Pozivamo sve kandidate da zbog velikog broja prijava upis ne odlažu za poslednji dan.

Postupak upisa

Predaja dokumenata i upis: najkasnije od 09. jula do 12. jula 2024. godine, nakon objavljivanja konačne rang liste u terminu od 10 do 14 časova.

Dokumenta potrebna za upis su:

1. Svedočanstva za sva četiri razreda završene srednje škole (overene fotokopije);
  2. Diploma o završenoj srednjoj školi (overena fotokopija);
  3. Izvod iz matične knjige rođenih (original ili overena fotokopija-novi obrazac);
  4. Uverenje o državljanstvu (original ili overena fotokopija-ne starija od 6 meseci);
  5. Dva popunjena obrasca ŠV-20 (dobija se u Biblioteci fakulteta);
  6. Studentska knjižica – indeks (dobija se u Studentskoj službi);
  7. Dve fotografije formata 3,5 h 4,5 cm,;
  8. Dokaz o uplati školarine, odnosno dokaz o uplati prve rate školarine (stipendisti ne plaćaju);
  9. Očitana lična karta i lična karta (na uvid);
  10. Potpisana izjava kojom se ovlašćuje Fakultet da može izvršiti uvid, pribavljanje i obradu ličnih podataka studenata (dobija se u studentskoj službi).

Upis kandidata mora biti završen do 12. jula 2024. godine do 14 časova.

Molimo Vas da se pridržavate gore navedenih rokova i da pravovremeno dostavite sve potrebne dokumente kako biste osigurali svoje mesto na Fakultetu za diplomatiju i bezbendost.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili nedoumice, slobodno nas kontaktirajte.

Radujemo se Vašem dolasku i želimo Vam svaku sreću u postupku upisa studija i nastavka školovanja.

Srdačan pozdrav,

S poštovanjem,

Departman za Diplomatiju i bezbednost
Fakultet za diplomatiju i bezbednost