Najava: Predavanje NJ.E. gđe Konrad, ambasadorke Nemačke u Srbiji

Poštovane
koleginice i kolege,

U skladu sa decenijskom tradicijom negovanjaodnosa uzajamne saradnje sa diplomatskimmisijama prisutnim u Republici Srbiji inastavno-naučnim planom i programom zaakademsku 2023/2024.  godinu, Fakultet zadiplomatiju i organizuje gostujuća predavanjauvaženih šefova diplomatskih misija, koji bi svoje znanje i praktično iskustvo podelili sastudentima Fakulteta.

Obaveštavamo vas da će se u petak12.04.2024. godine, sa početkom u 12:00 održati gostujuće predavanje NJ.E. gđeAnke Konrad, ambasadorke SavezneRepublike Nemačke u Republici Srbiji. Predavanje će se održati u amfiteatru Fakulteta za diplomatiju i bezbednost.

Predavanje će se održati na engleskom jeziku.

Pozivamo vas da svojim prisustvom uveličate događaj.