Najava – Gost FDB-a prof. dr Vladimir Cvetković: Upravljanje rizicima u vanrednim situacijama

U skladu sa nastavno-naučnim planom i programom za akademsku 2023/2024. godinu, Fakultet za diplomatiju i bezbednost organizuje gostujuća predavanja uvaženih, renomiranih stručnjaka i karijernih diplomata, koji su voljni da svoje znanje i praktično iskustvo podele sa studentima Fakulteta i zainteresovanim gostima.

Obaveštavamo Vas da će se u utorak, 02.04.2024. godine, sa početkom u 12.00, u amfiteatru Fakulteta za diplomatiju i bezbednost održati gostujuće predavanje prof. dr Vladimira M. Cvetkovića, direktora Međunarodnog instituta za istraživanje katastrofa (IDR) i predsednika i osnivača Naučno-stručnog društva za upravljanje rizicima u vanrednim situacijama (NSD-URVS). Profesor Cvetković će, u svetlu uvek aktuelnih dešavanja na spektru ekološke bezbednosti, održati predavanje na temu: “Upravljanje rizicima u vanrednim situacijama”. Pozivamo studente osnovnih akademskih i master studija, kao i sve zainteresovane goste da svojim prisustvom uveličaju događaj.