Najava: Ambasador Egipta Nj.E. Basel Salah na FDB-u

Poštovane koleginice i kolege,

U skladu sa decenijskom tradicijom negovanja odnosa uzajamne saradnje sa diplomatskim misijama prisutnim u Republici Srbiji i nastavno-naučnim planom i programom za akademsku 2023/2024.  godinu, Fakultet za diplomatiju i organizuje gostujuća predavanja uvaženih šefova diplomatskih misija, koji bi svoje znanje i praktično iskustvo podelili sa studentima Fakulteta.

Obaveštavamo vas da će se u utorak 26.03.2024. godine, sa početkom u 12:00 održati gostujuće predavanje NJ.E. g. Basela Salaha, ambasadora Arapske Republike Egipat u Republici Srbiji. Predavanje će se održati u amfiteatru Fakulteta za diplomatiju i bezbednost.

Tema predavanja: „Tradicija egipatske diplomatije i bilateralni odnosi Srbije i Egipta

Predavanje će se održati na engleskom jeziku.

Pozivamo vas da svojim prisustvom uveličate događaj.