Najava: Generalni sekretar MSP Suzana Bošković – Prodanović na FDB-u

Poštovane koleginice i kolege,

U skladu sa decenijskom tradicijom negovanja odnosa uzajamne saradnje sa diplomatskim misijama prisutnim u Republici Srbiji i nastavno-naučnim planom i programom za akademsku 2023/2024.  godinu, Fakultet za diplomatiju i organizuje gostujuća predavanja uvaženih šefova diplomatskih misija i stručnjaka iz oblasti diplomatije i bezbednosti, koji bi svoje znanje i praktično iskustvo podelili sa studentima Fakulteta.

Obaveštavamo vas da će se u utorak 19.03.2024. godine, sa početkom u 12:00 održati gostujuće predavanje NJ.E. gđe Suzane Bošković-Prodanović, v.d. generalnog sekretara Ministarstva spoljnih poslova Republike Srbije. Predavanje će se održati u amfiteatru Fakulteta za diplomatiju i bezbednost.

Tema predavanja: „Diplomatske misije: pojam, vrste funkcije i članovi

Pozivamo vas da svojim prisustvom uveličate događaj.

S poštovanjem i uvažavanjem,
prof. dr Radojica Lazić