Najava: Gost FDB-a Ambasador Švajcarske Konfederacije Urs Šmid

Поштоване колегинице и колеге,

У складу са деценијском традицијом неговања односа узајамне сарадње са дипломатским мисијама присутним у Републици Србији и наставно-научним планом и програмом за академску 2023/2024.  годину, Факултет за дипломатију и организује гостујућа предавања уважених шефова дипломатских мисија, који би своје знање и практично искуство поделили са студентима Факултета.

Обавештавамо вас да ће се у петак 15.03.2024. године, са почетком у 11:00 одржати гостујуће предавање Њ.Е. г. Урса Шмида, амбасадора Швајцарске Конфедерације у Републици Србији. Предавање ће се одржати у амфитеатру Факултета за дипломатију и безбедност.

Тема предавања: „Швајцарска спољна политика“

Предавање ће се одржати на енглеском језику.

Позивамо вас да својим присуством увеличате догађај.