Stipendisti FDB-a polaznici zimske škole međunarodnih odnosa na IMPP-u

Стипендисти четврте године основних академских студија, Теодора Смиљанић и Марко Качаревић полазници су Зимске школе међународних односа коју традиционално организује Институт за међународну политику и привреду у Београду.

Тематска целина седме по реду Зимске школе међународних односа ИМПП-а носи наслов ,,Савремени регионални и глобални сукоби и сарадња“ и обухватиће предавања истраживача Института, међу којима су и професори Факултета за дипломатију и безбедност, проф. др Михајло Вучић и проф. др Душан Пророковић, и гостију са Државног универзитета Остин Пи из Кларксвила (САД), као и друге активности укључујући завршну радионицу.

Студенти ФДБ-а редовно су и претходних година били полазници Зимске школе међународних односа која се одржава једном годишње.