Student info

Prijava studenata za studijsku posetu Vrhovnom sudu Republike Srbije

СТУДИЈСКА ПОСЕТА ВРХОВНОМ СУДУ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ

Обавештавају се студенти III и IV године основних академских студија и  студенти мастер академских студија да Факултет за дипломатију и безбедност организује студијску посету Врховном суду Републике Србије.

Студијска посета организоваће се у два термина:

• 26.02.2024. године у 13 часова за студенте 3. године основних академских студија;
  • 29.02.2024. године у 13 часова за студенте 4. године основних академских студија и студенте мастер академских студија.

Да бисте се пријавили за студијску посету, неопходно је да доставите следеће информације:

• име и презиме;
  • година студија;
  • број личне карте.

на мејл: marko.panic@fdb.edu.rs

Пријаве за студијску посету неопходно је да доставите најкасније до среде 21.02. у 14:00. Пријаве након истека рока се неће уважити.

Због ограниченог броја студената који могу посетити Врховни суд,  студенти се пријављују до попуне термина (30 студената по посети).