Ambasador BiH na FDB-u: BiH između stranih intervencija i raspada

Поштоване колегинице и колеге,

У складу са деценијском традицијом неговања односа узајамне сарадње са дипломатским мисијама присутним у Републици Србији и наставно-научним планом и програмом за академску 2023/2024. годину, Факултет за дипломатију и организује гостујућа предавања уважених шефова дипломатских мисија, који би своје знање и практично искуство поделили са студентима Факултета.

Обавештавамо вас да ће се у среду 29.11.2023. године, са почетком у 12:00 одржати гостујуће предавање Њ.Е. г. Александара Врањеша, амбасадора Босне и Херцеговине у Републици Србији. Предавање ће се одржати у амфитеатру Факултета за дипломатију и безбедност.

Тема предавања: ,,Босна и Херцеговина између страних интервенција и распада“.

Позивамо вас да својим присуством увеличате догађај.

С поштовањем и уважавањем,
Проф. др Радојица Лазић,