Globalizacija, Geopolitika Balkana: Izmena termina

Poštovane kolege sa treće godine osnovnih i druge godine master studija,

Predavanja iz predmeta Globalizacija na OAS i Geopolitika Balkana na MAS neće biti održana 16. oktobra i 23. oktobra 2023. godine u redovnim terminima. Istovremeno, i 16. oktobra i 23. oktobra 2023. godine biće održana po dva časa vežbi iz predmeta Geopolitika na OAS.
Predavanja iz predmeta Geopolitika biće nadoknađena 30. oktobra i 6. novembra u terminima predviđenim za vežbe. Predavanja iz predmeta Globalizacija i Geopolitika Balkana biće nadoknađena u terminima koje će profesor naknadno dogovoriti sa studentima (predlog je da predavanja budu nadoknađena tokom dva petka u novembru, ali samo ako to odgovara većini kolega).

Do ovih pomeranja dolazi usled ranijeg zakazanog studijskog boravka prof. dr Dušana Prorokovića u Кini.

Srdačno.
Dušan Proroković