Raspored ispita

Izmene termina ispita kod prof. dr Jelene Lopičić Jančić

OBAVEŠTENJE STUDENTIMA OSNOVNIH I MASTER STUDIJA

U VEZI  ISPITA MEĐUNARODNO JAVNO PRAVO, DIPLOMATSKO I KONZULARNO PRAVO, OSNOVI PRAVA SA USTAVNIM PRAVOM, KRIVIČNO PRAVO, KRIVIČNO PRAVO – OPŠTI DEO, KRIVIČNO PRAVO – POSEBNI DEO

IZMENA TERMINA (SATNICE) ISPITA

Drage kolege i koleginice,

• pomera se satnica ispita iz predmeta Međunarodno javno pravo, pa će se ispit održati u utorak 10.10.2023. godine sa početkom u 9 časova umesto u 14 časova;
  • pomera se satnica ispita iz predmeta Osnovi prava sa ustavnim pravom pa će se ispit održati u utorak 10.10.2023. godine sa početkom u 9 časova umesto u 14 časova.
  • pomera se satnica ispita iz predmeta Krivično pravo, Krivično pravo – opšti deo i Krivično pravo – posebni deo, pa će se ispit održati u utorak 17.10.2023.godine sa početkom u 9 časova umesto u 14 časova.
  • pomera se satnica ispita iz predmeta Diplomatsko i konzularno pravo, pa će se ispit održati u utorak 10.10.2023. godine sa početkom u 9 časova umesto u 14 časova.

Prof. dr Jelena Lopičić Jančić