Raspored ispita

Колоквијум – Основи политике и савремени политички системи

ОСНОВИ ПОЛИТИКЕ И САВРЕМЕНИ ПОЛИТИЧКИ СИСТЕМИ

КОЛИКВИЈУМ

Обавештавају се студенти прве године основних академских студија који су изабрали предмет Основи политике и савремени политички системи, да ће се колоквијум из предмета одржати у среду 31.5.2023. године са почетком у 11:00 у амфитеатру Факултета.

Напомене:

1. Колоквијум није обавезан, већ ослобађајућег карактера;

2. Колоквијум ће обухватити материју конкретних политичких система који су вам достављени у склопу основне литературе, а обухватају следеће политичке системе: Велике Британије, Сједињених Америчких Држава, Француске (Пете) Републике; Швајцарске Конфедерације, Руске Федерације, Народне Републике Кине и Европске Уније;  (документ Основи политике – литература; II део 1-35 стр.)

С поштовањем,

Душан Радуловић, сарадник у настави.

Е-маил: dusan.radulovic@fdb.edu.rs