Student info

Dan FDB 29. maj 2023: Svečana dodela diploma i sednica NNV

Извор: Секретаријат

На основу  чл. 17 Статута Факултета за дипломатију и безбедност а у вези члана 51 Статута, декан, на основу одлуке Наставно – научног већа, која је одржана дана 03.05.2023. године, донео је:

ОДЛУКУ

1. Обавештавају се студенти да ће свечана додела диплома и свечана седница Наставно-научног већа бити одржана у понедељак 29.05.2023. године са почетком у 12 часова у амфитеатру Факултета.
  2. Студенти којима се додељују дипломе могу на свечаност да позову своје госте.
  3. Студенти који буду спречени да преузму диплому на свечаној додели диплома, могу то да учине и накнадно у студентској служби, лично.
  4. Запослени на Факултету за дипломатију и безбедност позивају се да присуствују свечаности која буде уприличена поводом дана Факултета.

Декан
Прoф. др Радојица Лазић