Raspored ispita

Master studije: Izmena termina ispita kod prof. dr Dragana Koleva

Izvor: Prof. dr Dragan Kolev

Obaveštavaju se studenti koji su prijavili u aprilskom roku  tekuće godine ispite, kod profesora D. Koleva da je zbog sprečenosti profesora, došlo do izmena u terminima održavanja ispita iz predmeta:

1. Civilna bezbednost – po rasporedu je trebao biti održan 28.04.2023.godine u 11h, isti će se održati 04.05.2023.godine u 11h (master studije);
  2. Metodologija političkih nauka 2 – po rasporedu je trebao biti održan 28.04.2023.godine u 10h, isti će se održati 04.05.2023.godine u 11h (master studije).

Izmene se odnose na oba master studijska programa (Diplomatija i bezbednost i Korporativna bezbednost).

Predmetni nastavnik