Gostujuće predavanja: Masovna komunikacija putem aplikacija za razmenu poruka

Izvor: Katedra za IT

Katedra za Primenjeno softversko inženjerstvo i informacione tehnologije organizuje seriju predavanja relevantnih stručnjaka iz prakse na aktuelne teme iz domena tehnološkog razvoja.

Ove nedelje, gostujući predavač je Vuk Brajović, direktor agencije PROVIDENCE, ugovorno autorizovane agencije za razvoj poslovanja, odnose sa javnošću/medijima/institucijama i komercijalne poslove za aplikaciju Rakuten Viber na tržištima Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Severne Makedonije i konsalting za region centralne i istočne Evrope.

Predavanje će se održati na Fakultetu za diplomatiju i bezbednost, u sredu 26.04.2023. u 12 časova.