Gostujuće predavanja: WEB3 i BLOCKCHAIN

Izvor: Katedra za IT

Katedra za Primenjeno softversko inženjerstvo i informacione tehnologije organizuje seriju predavanja relevantnih stručnjaka iz prakse na aktuelne teme iz domena tehnološkog razvoja.

Ove nedelje, gostujući predavač je Miodrag Čajetinac, inženjer elektrotehnike i računarstva, koji je stekao zvanje na Elektronskom fakultetu, Niškog univerziteta. Razvojem blokčejn tehnologije bavi se tri godine i radi kao vodja tima u kompaniji Moonstruck. Kao mentor i predvač aktivno radi na razvoju lokalnog i regionalnog ekosistema u okviru Web3 Superklastera.

Predavanje će se održati na Fakultetu za diplomatiju i bezbednost, u četvrtak 13.04.2023. u 12 časova.