Raspored ispita

Oktobar III: Termini održavanja ispita kod prof. dr Gordane Mrdak (izmena)

Izvor: Prof. dr Gordana Mrdak

Imajući u vidu da je prema Rasporedu časova predviđeno da imam nastavu na I godini Master studija Korporativna bezbednot- predmet Finansijska forenzika, ali da su svi studenti koji su upisani na taj smer položili i predmet Finansisjka forenzika (koji se sluša u zimskom semestru) i predmet Savremena ekonomija i bezbednost (koji se sluša u letnjem semestru), predlažem da se u terminu kada je predviđeno da se održava nastava, odnosno ponedeljak 10.10.2022. godine u 10h održi ispit iz predmeta Međunarodni ekonomski odnosi (predmet koji se slušao u letnjem semestru).

Međutim, ukoliko su u tom vremenu zakazani ispiti kod drugih profesora sa III godine, stojim na raaspolaganju i za neki drugi termin za polaganje ispita po vašem izboru.

Predmetni nastavnik