Student info

OBAVEŠTENJE O MOGUĆNOSTI UČEŠĆA I PRISUSTVA NA MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI

INFOSEC LITE 2020 CONFERENCE

Poštovane kolege,

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da vam je Fakultet za diplomatiju i bezbednost omogućio prisustvovanje međunarodnoj panel konferenciji sa temom: Covid-19 Globalni kontekst i razmišljanje o globalnoj bezbednosti. Ova konferencija vam obezbeđuje kritički uvid poslovnog promišljanja, najnovije trendove IT bezbednosti, tehničke sesije i studije slučaja.  Govornici će u ovim panel diskusijama u toku 9 – 10.12.2020.obrazložiti mnoge prednosti i nedostatke tehnoloških dostignuća čiji su krajnji korisnici pojedinci, preduzetnici, političari i Vlade.

Registracija učesnika je moguća do 8.12.2020. U dogovoru sa osnivačima, prilikom vaše besplatne registracije u delu: Company – upišite ime Fakulteta a zanimanje: student.

Na sledećem linku ćete pronaći kompletnu agendu diskusije i mogućnost registracije. https://www.infosec.rs/#

Uživajte u mogućnosti online edukacije i u sticanju novih znanja i iskustava.

Srdačno,

Doc. dr Danijela Bjelja