Raspored ispita

Doc. dr Danijela Bjelja: Umanjenje ispitnih obaveza za 20%

Izvor: Doc. dr Danijela Bjelja

OBAVEŠTENJE STUDENTIMA OKO POLAGANJA ISPITA IZ PREDMETA:

1. OSNOVI DIPLOMATIJE
2. OSNOVI POLITIKE I SAVREMENI POLITIČKI SISTEMI
3. POLITIČKI SISTEM SRBIJE
4. DEBATA

U USLOVIMA EPIDEMIJE VIRUSA COVID-19 U APRILSKOM I JUNSKOM ROKU 2020.

Poštovane koleginice i kolege,

S obzirom na preporuke Ministartsva prosvete da se, u aprilskom i junskom ispitnom roku školske 2019/20. godine, gradivo ili predispitne obaveze na ispitima smanji za 20% želim da vas obavestim da polaganja kolokvijuma u ovoj školskoj godini neće biti ni iz jednog predmeta, kao ni obaveza oko polaganja i pisanja seminarskih radova.

Studenti koji su položili kolokvijum iz pojedinih predmeta kao i oni koji su odbranili napisan seminarski rad će biti srazmerno nagrađeni brojem bodova na samom ispitu.

Svi ispiti će verovatno biti održani pismenim putem srazmerno broju studenata koji se bude prijavio, a pre svega zbog mera opreza i dužeg zadržavanja u zatvorenom prostoru.

Na samom ispitu predmetni profesor će imati u vidu i opsežnost vaših odgovora i tolerisati sam obim za 10-20% umanjenja opširnosti gradiva.

Želim vam svima dobro zdravlje i sretan rad.

S poštovanjem,
Doc. dr Danijela Bjelja