Doc. dr Danijela Bjelja: Elektronska nastava 08.04.

Izvor: Doc. dr Danijela Bjelja

Poštovane koleginice  i kolege studenti,

Nastavljamo sa online konsultacijama i elektronskom nastavom. Današnja tema za obradu je javni nastup, odnosno drugi element javnog nastupa :

• Besednik
  • BESEDA
  • Slušaoci

Najjednostavnije rečeno: dobar govor je onaj koji drži pažnju publike (bez obzira na broj ljudi u publici). Na sledećem linku možete pogledati prezentaciju predviđenu za današnji čas.

U dogovoru sa kolegama ovo predavanje kao i pojašnjenja prethodnih imaćete priliku da slušate na online platformi Skype. Potrebno je da me dodate na ime danijela.bjelja pa ćemo vas dodati na grupu za online video predavanja. Ovom prilikom vas pozivam da se pridružite ovoj grupi za učenje i unapredite svoje veštine.

Predviđena literatura za ovaj deo gradiva jeste poglavlje “Beseda” u Hrestomatiji Retorika i javni nastup.

Želim vam svima dobro zdravlje, visok stepen građanske svesti i što prijatniju i edukativnu izolaciju.

Za sva pitanja stojim vam na raspolaganju putem mejl adrese.

S poštovanjem,
Doc. dr Danijela Bjelja