Doc. dr Stanimir Đukić: Elektronska nastava 23.03.

Izvor: Doc. dr Stanimir Đukić

Poštovane koleginice i kolege studenti,

Planirana nastava za dan 23.03.2020. godine, od 09,00 do 10,45 časova (2 nastavna časa), je sledeća:

METODOLOGIJA RADA OBAVEŠTAJNE SLUŽBE – Glava II – strana 84. – knjiga prof. dr Andreja Savić;

Nastavna pitanja:

1. Pojmovno određenje metoda obaveštajne službe
2. Tajni metodi obaveštajne službe
– Agenturni metod;
– Tehnički metod;
3. Tajne akcije obaveštajnih službi
– Metodi tajnih akcija obaveštajnih službi.
4. Obaveštajne aktivnosti metodom prikupljanja podataka iz otvorenih izvora
– Načini prikupljanja obaveštajnih podataka iz otvorenih izvora.

Osim toga, obaveštavaju se studenti da će planirani I kolokvijum za 30.03.2020. godine, biti odložen do daljnjeg, do okončanja novonastale situacije.

Takođe, biranje teme za pisanje seminarskih radova će se vršiti na osnovu dostavljenih ukupnih nastavnih pitanja, uz konsultaciju sa predmetnim nastavnikom. Sačinjavanje seminarskih radova otpočeti početkom meseca aprila, odnosno tokom meseca aprila, a nakon sačinjavanja dostaviti predmetnom nastavniku na uvid i ocenu.

Za sva pitanja, predloge, sugestije i drugo, stojim na potpunom raspolaganju i odgovaram mail-om odmah.

S poštovanjem,
doc. dr Stanimir Đukić