Dušan Radulović: Elektronska nastava (vežbe)

Izvor: Dušan Radulović, saradnik u nastavi

Poštovani studenti,

Usled proglašavanja vanrednog stanja na teritoriji Republike Srbije, i nemogućnosti obavljanja nastave u predviđenom obliku, obaveštavam Vas da Vam stojim na raspolaganju za sva pitanja koja se konkretno tiču predmeta Osnovi politike i savremeni politički sistemi i Krizni menadžment.

Predmetni nastavnici i ja ćemo Vas redovno obaveštavati o ispitnoj materiji koju bi trebali da obrađujete, stoga Vas savetujem da pratite objave internet sajta fakulteta.

Moj kontakt E-mail je: radulovic.dusan916@gmail.com

U dogovoru sa predmetnim profesorima, obaveštavam Vas da će način izvođenja vežbi biti sledeći:

Osnovi politike i savremeni politički sistemi (vežbe)

– Svi studenti koju su preuzeli obavezu izrade seminarskih radova, svoje radove moći će da odbrane putem online platforme Skype, i na taj način ostvare svoje predispitne poene.

– Sve detalje odbrane ćemo ranije dogovoriti putem mejla.

Moja Skype adresa je live:radulovic.dusan916

– Svako ko želi, odbrani rada može takođe može prisustvovati putem zajedničkog poziva, ali je, zbog efikasnosti, poželjno da mi se ranije najavi mejlom.

– Studenti koji su mi svoje radove već poslali će sve instrukcije (datum i vreme odbrane, korekcije i uputstva) dobiti putem mejla, a i redovno ću Vas obaveštavati putem sajta fakulteta.

– Poželjno je da se studenti pridržavaju datuma odbrane koji su već dobili. Sa druge strane, uzimajući u obzir novonastalu situaciju, imaćemo puno razumevanje i tražiti kompromisno rešenje ukoliko je datum odbrane, iz bilo kog razloga, potrebno odložiti.

– Svi materijali, prezentacije i zadaci biće Vam blagovremeno dostavljani.

Kontakt mejl prof. dr. Danijele Bjelje je danijela.bjelja@fdb.edu.rs.

Krizni menadžent (vežbe)

– Studije slučaja koje smo realizovali na prethodnim vežbama možete naći na sledećim linkovima:

1) Černobiljska kriza – https://prezi.com/view/DiJSu7y2DTPwfT5xwhyb/

2) Spejs šatl Čelindžer – https://prezi.com/view/YwMo617aWDpaMImFnOex/

– Sve naredne studije slučaja biće blagovremeno postavljene na sajtu fakulteta, kako bi Vam obrađena materija bila približnija kroz praktične primere.

Za sva pitanja Vam stojim na raspolaganju.

Predmetni saradnik u nastavi.
E-mail: radulovic.dusan916@gmail.com

SVA ELEKTRONSKA NASTAVA NA JEDNOM MESTU